10 مدل آرایش مگان مارکل در طول زمان

مگان مارکل  به عنوان یکی از اعضای جدید خانواده سلطنتی این روزها بسیار بیشتر از عروس اول خانواده سلطنتی کیت میدلتون مورد توجه همگان قرار گرفته است. مگان همیشه به آرایش و آرایش موهای خود در عین سادگی و زیبایی اهمیت ویژه ای قایل بوده است، چه در دوران قبل از ازدواج و زمانیکه بازیگری مشهور بود و چه اکنون. اگرچه بعد از ازدواج به دلیل قوانین خاص دربار سلطنتی انگلیس محدودیت های بیشتری در پوشش لباس و ارایش دارد و نمی تواند همه نوع لباس بپوشد اما با این حال بسیار شیک پوش و جذاب است.

مگان مارکل

مگان مارکل  زیبایی طبیعی خود را در آغوش گرفته و به نظر می رسد بر سعی در آرایش طبیعی و انتشار آن دارد. برخلاف بسیاری از هنرپیشه ها مانند اسکارلت جوهانسون که به خوش آرایش ترین هنرپیشه معروف شد، مگان مارکل با نمایش زیبایی طبیعی خود این موضوع را در روز عروسی اش، زمانیکه با پوشش ساده و بدون آرایش در میان تمام مهمانانی که بسیار به ظاهر خود رسیده بودند ظاهر شد به طور کامل نشان داد.

آرایش مگان مارکل

اگر به مدل کلی آرایش های مگان مارکل هم توجه کنید سادگی را در سبک آرایشی وی مشاهده خواهید کرد.  گرچه او به عنوان مسن ترین عروس خاندان سلطنتی شناخته می شود اما این موضوع از اعتماد به نفس و جذابیت او به هیچ عنوان کم نکرده و ظاهر او همیشه برای همگان جذاب بوده است. جالب است بدانید که مدل بینی مگان مارکل برای اکثر افراد در سراسر جهان جالب بوده و حتی بسیاری افراد به دنبال عمل زیبایی شبیه وی هستند.

آرایش مگان مارکل

مگان مارکل

عروس سلطنتی

مگان مارکل

Meghan Markle

مگان مارکل

برندهای آرایشی مگان مارکل

از برندهای آرایشی محبوب مگان مارکل می توان به وسایل آرایشی مک و اورال اشاره کرد. او تقریبا در بیشتر موارد از رنگ مو اورال برای رنگ موهای خود استفاده می کند و از کرم پودر مک برای پوشاندن لک های صورتش بهره می برد.با ما همراه باشید تا در ادامه مدل های آرایش مگان مارکل را ببینید.

megan markle

 

آرایش مگان مارکل

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *