ایده ولنتاین 2018

ولنتاین نزدیک است و تو هم این روزها، چون به پایان سال نزدیک می‌شویم، خیلی سرت شلوغ شده، مانند من و هر کس دیگری کسی را داری که لبخندش برایت یک دنیا می‌ارزد.مهم این است که هیچ ایده ای برای ولنتاین 2018 نداری می خواهی به هر بهانه‌ای لبخند او را در این روز‌های شلوغ ببینی. دوست داری چشم هایش برق بزند؛ دوست داری هر ثانیه از زندگی اش مانند یک روز تولد باشد. فکرش را بکن امسال دو بار جشن تولد دارد دوبار از ته دل خوشحال می‌شود.ولنتاین فقط یک بهانه است بهانه‌ای که به سادگی می تواند زندگی را شیرین کند.  او عشق زندگی تو ست من هم می دانم که لبخند او یعنی شیرینی زندگی ات.

قلب، شکلات، خرس عروسکی، همه قرمز رنگ، خوب این را که همه به دوستانشان هدیه می‌دهند. این که کاری ندارد حتی دست فروش ها هم این روزها خرس عروسکی دارند. حیف نیست با یک کادوی پیش پا افتاده  حال عشقتان را خراب کنی.

من برای شما در این مطلب یک ایده ولنتاین باحال دارم می توانی با یک خرید ساده ولی بسیار تک و شیک عشقت را شگفت زده کنی. مهم نیست با او یک ماه است که دوست شده‌ای یا 20 سال است که همسر و عشق زندگی تو است. باید لبخند بزند، باید خوشحال باشد.

ایده ولنتاین 2018

ایده ولنتاین برای دختر وقتی در یک اداره همکار هستید

با او همکاری ولی در دل عاشق اویی. دوست داری همیشه خوشحال باشد. اما در محیط کار نمی‌شود به او هدیه داد. نمی‌شود در برابر همکاران کادویی را در دست بگیری  و به او در روز ولنتاین تقدیم کنی. نمی شود؛ برای تو و او حرف در می‌آورند و دردسر می‌شود.

یک پک هدیه می‌خری. بهترین انتخاب یک سایت اینترنتی است. چون پک‌های آماده هدیه دارند که هم وسایل مناسب خانم ها در آن است و هم بسته بندی ولنتاینی بسیار زیبایی دارند.

روی سایت می‌روی. خیلی راحت یکی  پک ها چشمت را می‌گیرد اما نمی دانی این به دردش می خورد یا نه. خوبی سایت و اساسا خوبی خرید اینترنتی این است که یک نفر همیشه هست که در این سایت ها به تو که هیچ اطلاعاتی از لوازم آرایش و عطر نداری مشاوره رایگان بدهد. تازه برای ارسالش هم برنامه‌ای داری که نگو و نپرش.

با سایت تماس بگیر به آن ها بگو  بین ساعت  پنج و شش هدیه را به آدرسی که داده‌ای ارسال کنند. به همکارت یک کاری را می‌گویی که باشد و انجام دهد و از او خواهش می‌کنی که حتما این کار را برایت انجام دهد، چون خیلی واجب است. این طور شرکت خلوت است و وقتی که پیک می‌آید و جعبه را می‌آورد دیگر چشم های فضول کم تر است که بپرسند این را که آورده و یا مزاحمش شوند.

از مشاور سایت می‌خواهی با مبایل چند عکس از جعبه ات بگیرد که و بفرستد. قبل از این که بسته‌برسد به همین همکاری که عشقش در دل تو نهان شده، می گویی : این کادو قشنگ است؟ او هم حتما در برابر این کادو حسابی ذوق می‌کند. می‌دانی محصولاتی که برای پک های هدیه انتخاب شده است از بهترین‌های یک سایت اینترنتی است

ایده ولنتاین 2018

[box type=’custom’ bg=’#f1f0f0′ color=’#d61e47′ fontsize=’16’]یک پیشنهاد خوب: کادو های بی نظیر ولنتاین ← کلیک کنید[/box]

و می پرسد که برای کیست؟ و تو هم می گویی برای یک آدم خاص. به او نگو که این بسته را برای تو گرفته ام که عشقی و عزیزی خانم.

بسته می رسد و پیک اسمش را صدا می کند. بسته را تحویل می گیر، اما زیاد نمی پرسد چه کسی آورده، یک راست می برد در اتاقش.

ایده ولنتاین 2018

اتاقش می روی، بسته‌ای شکلات مرغوب هم گرفته ای  دو لیوان نسکافه داغ هم درست کرده ای دست بر لب می‌گذاری و آرام می گویی هیسسسس،  زبانش از خوشحالی بند آمده است. آرام می گویی ولنتاین مبارک. می گویی وسایلت را جمع کن برویم رستوران. می گوید پس کار؟ تو می‌گویی ولش کن نسکافه را بخور برویم.

[review]

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *