برطرف کردن تناژ زرد و قرمزی در رنگ‌ موهای روشن با چند ترفند ساده

رنگ موهای روشن ، از دیرباز مورد توجه خانم‌ها بوده است. خیلی از بانوان برای رنگ مو به آرایشگاه‌ها مراجعه می‌کنند و خیلی‌های دیگر موهای خود را در منزل رنگ می‌کنند.

آرایشگران و متخصصان زیبایی، با توجه به علمی که دارند، در زمان رنگ مو، ترکیبات رنگ مو را به صورتی درست می‌کنند که تناژ قرمزی  و زردی رنگ مو به حداقل برسد.

ولی با وجود اینکه آرایشگران این میزان را به حداقل می‌رسانند، ولی باز هم شاهد این هستیم که پس از چند بار استحمام، زردی و قرمز در موها نمایان می‌شود و رنگ اصلی و براق موها از بین می‌رود.

عزیزانی هم که در منزل موهای خود را رنگ می‌کنند بیشتر دچار این مساله می‌شوند. زیرا برای رنگ موی جدید و دلخواه خود، اطلاعی از رنگ زمینه و ترکیبات اصلی ندارند به همین دلیل پس از اینکه موهای خود را رنگ می‌کنند، با موهایی نارنجی و زرد مواجه می‌شوند! برای برطرف کردن تناژ زرد و قرمزی در رنگ‌ مو حتما این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم.

بیشتر بخوانید: دکلره و همه چیز در باره آن با یک سورپرایز ویژه

خرید واریاسیون

چاره برطرف کردن تناژ زرد و قرمزی چیست؟

استفاده از واریاسیون‌های رنگی یکی از چاره‌هایی است که برای برطرف کردن تناژ زرد و قرمزی در رنگ‌ مو در مرحله اول به ذهن می‌رسد. اگر موهایتان را رنگ کردید و بعد از شست‌و‌شو متوجه شدید که موها تناژ قرمزی و زردی دارد می‌توانید:

 

  • میزان دو بند انگشت از واریاسیون نقره‌ای یا بنفش (ضد نارنجی) را با اکسیدان 12 درصد ترکیب کنید و به حالت رنگساژ روی موهای خود بگذارید.

 

  • واریاسیون آبی و خاکستری نیز تناژ نارنجی و زرد را خنثی می‌کنند.

best-low-maintenance-hair-color

 

استفاده از واریسیون با حجم زیاد باعث می‌شود که  موهای شما تیره رنگ شود.

  • راه دیگری که می‌توانید برای برطرف کردن تناژ زرد و قرمزی در رنگ‌ مو استفاده کنید این است که زمانی که ترکیب رنگ خود را درست می‌کنید، بنا به فرمول بالا، از واریاسیون‌های مخصوص به رنگ خود استفاده کنید.

 

  • اگر روزی واریاسیون در دسترس خود نداشتید و رنگ موهای شما به صورتی روشن بود که دارای تناژ قرمزی و زردی بود، می‌توانید مقدار کمی از رنگ دودی روشن و میزان کمی زیتونی در رنگ موی خود ترکیب کنید تا کمی از زردی موهایتان را بگیرد.

domacy-variation

خرید واریاسیون دوماسی با بهترین قیمت

 

  • توجه داشته باشید که اگر رنگ مویی را در ژورنال میبینید و می‌خرید، توقع این را نداشته باشید که موهایتان دقیقا به همین رنگ در آید . زیرا این رنگ موها تمامی بر روی موهای دکلره و پایه تست شده است ، پس سعی کنید در زمانی انتخاب این موضوع را در نظر بگیرید.برای آشنایی بیشتر با این موضوع مقاله مهم ترین تکنیک های رنگ مو لولایت راهم می توانید مطالعه کنید.

 

  • اگر پس از رنگ مو متوجه شدید که میزان زردی مو بیش از اندازه است و موهایتان هنوز به پایه مورد نظرتان نرسیده است،‌ این بار مجددا همان ترکیب رنگ را درست کنید و کمی از رنگی که دارای تناژ دودی روشن ( سری ‌M) است را به ترکیب رنگ موی خود بیفزایید.

از بین بردن زردی و قرمزی مو

 

  • برای از بین بردن تناژ زردی و قرمز پس از آنکه رنگساژ واریاسیون را به تمام موهای خود زدید، باید موهای خود را پس از گذشت 5 الی 15 دقیقه شست‌وشو دهید . این زمان برای رنگساژ موها کاملا کافیست.

 

  • اگر قصد دارید که موهای خود را در منزل رنگ کنید و رنگ موهایتان باید به پایه 6 به بالا برسد، سعی کنید همیشه در ترکیب رنگ‌های رنگساژ خود، یک بند رنگساژ بنفش استفاده کنید این کار باعث می‌شود که زردی موها از بیس گرفته شود.

 

  • اگر موهایتان به پایه 7 به بالا رسید و دارای تناژ زردی بود، می‌توانید که ترکیب بیکوییتی 8 را به همراه یک بند واریاسیون بنفش ترکیب کنید و روی موهای خود بگذارید. نتیجه این کار، رنگی عروسکی و کاراملی است.

از بین بردن تناژ زردی و قرمز

 

محصولی جدید که با آن آشنایی ندارید !

فوم‌های رنگساژ، کف‌هایی رنگ دهنده هستند، که پس از دکلره ، می‌توان موها را به وسیله آن‌ها رنگساژ کرد.

این فوم‌ها در ترکیب با شامپو‌های سیلور شاین، زردی و قرمزی

را از موهای دکلره شده شما می‌گیرند و در عوض موهایی روشن و براق به شما عرضه می‌کنند.

این روش، باعث تقویت موهای شما می‌شود و شما دیگر نگران رنگساژ موها و خشکی‌ ساقه‌ موهایتان نخواهید بود.

فوم‌های رنگساژ، معمولا با شامپو‌هایی با تناژ بنفش مکمل هستند که این شامپوها زردی و قرمزی موها را از موهای شما می‌زداید و موهای شما را تقویت می‌کند.

رنگساژ

خرید رنگساژ آماده سیلکی

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *