صفر تا صد ضد چروک ها به سبک مو تن رو

ضد چروک و پیری برای همه

[quote arrow=”yes”]ببینید همه دچار پیری می شوند اما این نیز حالت و مراتب دارد ولی این کیست که از پیری و فرسودگی بتواند کاملا بگریزد. اگر شما در سنین میان سالی مراقبت‌های خاصی را از پوست خود در پیش بگیرید عملا روند شکسته شدن پوست را تا دو الی ۴ دهه به تعویق می اندازید و این خود کم نیست.  با استفاده از برخی مواد و محصولات  روند شکستگی و پیری پوست شما  بسیار کند می شود و شما با داشتن پوستی بسیار شاداب و سرحال می توانید تا دهه هفتم و هشتم زندگی زیبایی خود را حفظ کنید.[/quote]

پیری چگونه در کوچه های زندگی گم می شود

ابتدا باید بدانید که پیری یک پروسه است که به تمام  زندگی شما بر می گردد و اگر سبک زندگی خود را تغییر ندهید حتی اگر بیشترین خرج‌ها را هم برای پوست خود انجام دهید باز هم نمی‌توانید روند پیری خود را به تعویق بیندازید. پس اول سبک زندگی را تغییر دهید. برای تغییر سبک زندگی هیچ وقت دیر نیست و همیشه می‌توانید آن را با تغییراتی اندک به سمت سلامت جوانی و شادابی رهنمون شوید.

در تغییراتی که از همین الان باید در سبک زندگی به وجود بیاورید چند نکته بسیار مهم است.

  • الکل ننوشید.
  • گوشت کمتر مصرف کنید.
  • سیگار نکشید.
  • وزن خود را کم کنید.
  • تحرک داشته باشید.

اما این ها همه خوب هست اما کافی نیست. برای تکمیل کردن این فعالیت ها شما نیاز به چند محصول ضد چروک و پر کننده پوست دارید که عملا می تواند پوست شما را به دهه بیست زندگی تان باز گرداند.

ضد چروک را از کی شروع کنیم.

بیشتر کارشناسان بر این عقیده‌اند که سی و پنج سالگی زمان شروع استفاده از ضد چروک هاست. شاید بگویید که ضد چروک‌های در سی و پنج سالگی که به درد نمی خورند چون دراین موقع هنوز پوست ما جوان است و می تواند شاداب و سر حال باشد. این واقعیتی است که فروریختن زیبایی پوست از سن سی و پنج سالگی آغاز می شود و انهدام زیبایی با از دست دان کلاژن  و آب پوست از همین دوران شروع می شود. اگر از دوران میانه دهه ۳۰ به فریاد پوست خود نرسید در دوران بعد کار بسیار سخت است .

اما برند‌های جوان سازی پوست گوناگونی برای از بین بردن چروک‌های صورت وجود ندارد. اما هر یک از این کرم‌ها در نوع خود کارهای منحصر به فرد کار را انجام می‌دهند. این یعنی آن که هر کسی نیاز دارد لاین ضد چروک خود را به صورت انحصاری انتخاب کند. شاید  ناخوشایند باشد که شما کمی مجبور به سعی و خطا در این زمینه هستید. اما ما در این مطلب کمی کار شما را راحت می‌کنیم. به این صورت که چند برند بسیار معتبر جهانی را به شما معرفی می کنیم و محصولات ضد چروک آنها را به همراه کارکرد خاصشان به شما معرفی می کنیم.

در ۳۵ سالگی کدام ضد چروک استفاده کنیم.

ما برند ها را برای استفاده در سنین مختلف دسته بندی می کنیم و از هر برند چند محصول را برای استفاده شما معرفی می کنیم. برای شروع مبارزه با از دست رفتن بافت هم‌بند پوست شما در مرحله اول  دوران تخریب پوست خود به سر می برید. این دوران زمانی است که جشن تولد ۳۵ سالگی خود را پشت سر گذاشته‌اید. افت رتینول و کلاژن در این دوران شروع می‌شود و تا ۴۰ سالگی با یک روند ادامه می‌یابد. در این دوران کرم‌های موسوم به تقویت کننده‌های پوست برای مقاوم کردن پوست به از دست دادن رتینول و کلاژن توصیه می‌شود.

لورال و ایوروشه با چندین محصول مانند کرم رویتالیفت که به سه بخش روز، شب و دور چشم تقسیم می شود می تواند به جوان سازی صورت شما بپردازد. ایوروشه هم برای این دوران امولسیون جوان کننده پوست و کرم‌های روز، شب و دور چشم دارد همین طور کرم شب ایوروشه مخصوص چروک های کوچک است که می‌تواند به راحتی این دسته از چروک ها را از بین ببرد. اما ایوروشه با رساندن اسید های آمینه از گیاه لوبیای سفید به از بین بردن چروک های پوست و البته روشن کنندگی پوست صورت می‌پردازد و لورآل با افزودن رتینول.

[lightbox thumb=”http://blog.mootanroo.com/wp-content/uploads/2017/08/skincare-03-tablet-1.jpg”]

تزریق و لیزر یا کرم مسئله این است.

اما از چهل سالگی تا ۵۵ سالگی دیگر باید نوع محصولات را عوض کرد. سرعت تخریب پوست با پا گذاشتن به دوران یائسگی بیشتر می شود. استفاده از یک یا دو برندی که بتواند پوست شما را پر کند و از موادی مانند کلاژن و هیالرونیک اسید در ساختار خود استفاده کند برای پوست شما واجب است. در این دوران عمل های خاصی از زیبایی برای شما وجود دارد. اما برخی از محصولات هستند که می توانند بجای این این عمل کار کنند و شما را در این راه با هزینه های کمتری رو به رو کنند.

استفاده از برند اوسرین با کرم های فیلر دار آن مانند لایین هیالرون فیلر که به صورت شب، روز و دور چشم طراحی شده است می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. پر کردن پوست با اسید هیالرونیک همان کاری است که شما در زمان تزریق ژل انجام می‌دهید. اما کار اوسرین به اینجا تمام نمی‌شود. استفاده درست از یک لاین دیگر اوسرین عملا سبب می شود شما یک لیفت کامل بر روی پوست خود داشته باشید. لاین درمو دنسیفایر برای لیفت کامل پوست با کلاژن در اوسرین درست شده است و اگر برای از بین بردن مشکلات پوست خود به فکر امتحان تزریق بوتاکس هستید اول به مدت چند ما از کرم های اوسرین استفاده کنید و خاطر جمع باشید با اولی مصرف های لاین درمو دنسیفایر یا هیالرون فیلر نتایج شگفت انگیزی را مشاهده خواهید کرد.

اما حالا که تزریق های پوست را با کرم عوض کردید یک  کار دیگر هم مانده است که بتوانید با آن دور لیزر های پوست را هم خط بکشید. این روش را رویتالیفت لیزر های لورآل به عهده گرفته‌اند . لورآل با قاطعیت تمام معتقد است که کرم روز و شب رویتالیفت لیز به راحتی می تواند جایگزین لیزر بسیار پر هزینه CO2 باشد. همین طور کرم و لوسیون روز و شب رویتالیفت لیزر رینیو می‌تواند بعد از یک بار استفاده کامل از یک بسته مواد بجای سه جلسه لیزر IPL کار می‌کنید.

از این‌ها گذشته برای دوران میان سالی یعنی ۵۵ سالگی به بعد نیز لورآل به دنبال تخریب نشدن بیشتر پوست شماست. لورآل برایاین دوران دو نوع کرم را برای پوست‌ شما به بازار عرضه کرده است. این کرم‌ها روند تخریب پوست را در کهن سالی به تعویق می‌اندازد این کرم‌ها می‌تواند پوست شما را علاوه بر بالا استحکام پوست به درخشانی آن نیز کم می‌کند.

[lightbox thumb=”http://blog.mootanroo.com/wp-content/uploads/2017/08/How-To-Get-Rid-of-Wrinkles-13-Homemade-Anti-Aging-Remedies-To-Reduce-Wrinkles-and-Look-Younger.jpg”]

آگاهی همیشه لازم است

اما همان طور که گفتیم آگاهی و تغییر سبک زندگی می‌تواند همیشه برای شما مفید باشد برای همین هم مطالعه درباره انواع مشکلات پوستی در دوران‌های مختلف زندگی برای شما بسیار مفید است زیرا علاوه بر آشنایی با محصولات گوناگون شما می‌توانید راه‌های بسیاری را نیز در این باره بخوانید که می‌تواند نجات دهنده پوست شما باشد. مو تن رو در این باره هم بسیار کار آمد عمل می‌کند و مجله مو تن رو با مطالب مربوط به سلامت و زیبایی روش‌های بسیاری را برای شما در نظر گرفته است.

همیشه سالم زیبا باشید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *