10 طرح ناخن برتر برای زمستان 2018

با آمدن زمستان، خود را برای یک آرایش ناخن شیک و جذاب آماده کنید. از رگه های طلایی گرفته تا طرح های قدیمی همیشگی. بگذارید تا این 10 طرح فوق العاده ایده ی بعدی برای طراحی ناخن شما شود. برای هر کدام از این طرح ها یک اسم گذاشتیم، شما می توانید به سلیقه خودتان، آنها را به هر اسمی دوست دارید صدا بزنید.

  1. طرح ناخن مخصوص “پلیور پوش ها”

یک فنجان شکلات داغ روی ناخن تان. این طرح ناخن با ژاکت ها و پلیور های گشاد کلاه دار و جوراب های  رنگی، به راحتی ست می شود. با این طرح، همه چیز خیلی راحت و گرم به نظر می رسد.

طرح ناخن "مخصوص پلیور پوش ها"

  1. طرح ناخن “ستاره دار”

جزئیات طلایی این طرح لاک به رنگ صورتی آن جلوه ی خاصی می دهد. طرح های ریز (مثل ماه)، حالت ظریفی به ناخن می دهد. با این ناخن ها دیگر لازم نیست برای دیدن ستاره ها بالا رو نگاه کنید.

طرح ناخن "ستاره دار"

  1. طرح ناخن “یخ زده”

السا رو مشناسید؟ اگر السا از کارتون فروزِن “Frozen” اینجا بود، حتما برای مانیکور خود این طرح را انتخاب می کرد. با این طرح ناخن، انگار سر ناخن هایتان یخ زده. یک ذره سرما هیچ وقت آزار دهنده نیست!

طرح ناخن "یخ زده"

  1. طرح ناخن “ملکه یخی”

معمولا لاک هایی به رنگ یاسی یا بنفش کمرنگ مخصوص فصل بهار هستند؛ ولی با اضافه کردن کمی برق به این رنگ لاک، حالت یخی و مناسب فصل پیدا می کند.

طرح ناخن ملکه یخی

  1. طرح ناخن “فرنچ توسی”

این مدل ناخن، ورژن پیشرفته تر مانیکور با فرنچ سنتی است. سایه فولادی این طرح برای آب و هوای زمستانی فوق العده است.

طرح ناخن "فرنچ توسی"

  1. طرح ناخن “سیاه مات”

شاید این طرح درخشش و برق مدل های قبلی را نداشته باشد. اما سیاه مات که معمولا بر می گردد به رنگ مخصوص ماشین های لوکس، این جا کاملا متفاوت است. از یک رنگ سیاه براق برای کامل کردن این طرح استفاده کنید.

طرح ناخن "سیاه مات"

  1. طرح ناخن “هلال ماه”

این طرح لاک مخصوص کسانی است که عاشق رنگ های مخالف هستند. این طرح لاک را با کشیدن یک یک حلال ماه مشکی در ته ناخن شروع کنید سپس یک حلال سفید رنگ ، بر روی آن و متمایل به کنار ناخن خود بکشید. البته حواستان باشد تا از یک لاک پایه صورتی کمرنگ قبل از مراحل طراحی استفاده کنید.

طرح ناخن "هلال ماه"

  1. طرح ناخن “رگه های طلایی”

یک مدل طرح خیلی راحت و شیک.از یک لاک طلایی یا زرد روشن برای ایجاد رگه های طلایی روی هر لاک پایه استفاده کنید. البته که از نظر من، مشکی بهترین انتخابه!

طرح ناخن "رگه های طلایی"

  1. طرح “پاستیل زمستونی”

این مدل طرح ناخن قطعا یکی از بهترین ها است! این رنگ لاک آبی با طلایی، یک ترکیب فوق العاده کلاسیک زمستانی هست. این دو رنگ را با یک طرح ووربی برای داشتن یک دیزاین زیبا اما گرافیکی استفاده کنید.

طرح ناخن "پاستیل زمستونی"

  1. طرح “قلب رُبات”

لاک کروم یکی از پرطرفدارترین لاک ها است. مخصوصا رنگ نقره ای که ظاهر آیینه ای داشته باشد، قطعا مناسب فصل زمستان است.

طرح ناخن "قلب رُبات"

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

بنر بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *