کرم دکلره، راهی بی ضرر برای رنگ کردن مو

احتمالا برای شما هم پیش آمده است زمانی که می خواستید موهای خود را رنگ کنید با مشکلی به نام دکلره کردن مو برخورد کرده اید، کاری که اگر درست و حسابی انجام نشود حتما مو‌ها را دچار سوختگی بسیار شدید خواهد کرد. البته باید توجه داشت که با رنگ مو به تنهایی شما به مقصودی که می‌خواهید نمی‌رسید. در این میان مهم این است که از رنگ موی خود چه می‌خواهید. برای تیره‌تر کردن موها شما چندان به دکلره و اکسیدان احتیاج ندارد اما برای انواع رنگ موهای روشن شما نیاز دارید که با پودر دکلره و مخلوط آن با اکسیدان موهای خود را روشن کنید. اما تا چه حد باید موها را روشن کرد؟

میزان روشنی مو اساسا به نوع پیگمان‌ها و طیف پیگمان‌های مو‌های شما بستگی دارد یعنی بسیاری از موها وقتی  که دکلره به آن‌ها می شود از خود رنگ های طیف نارنجی، قرمز، زرد را برجای می گذارند و همین طیف‌ها در رنگ موی روشن شما نشان داده می‌شوند. برچای مااندن انواع طیف رنگی در رنگ موی شما مشکلی است که اغلب کسانی که موهای خود را رنگ می کنند با آن دست به گریبانند فرق نمی کند که شما موهای خود را تیره و یا روشن می خواهید، رنگ مو برای این که روی مو های شما بنشیند به مقداری اکسیدان احتیاج دارد اما مشکل از جای شروع می شود که شما می خواهید موهای خود را بیش از ۵ درجه روشن کنید و باید از اکسیدان ۳ یا ۱۲% استفاده کنید و آن را با پودر دکله بیامزید تا رنگ موی شما بیش از نمره ۵ باز شود .

[box type=’custom’ bg=’#f1f0f0′ color=’#d61e47′ fontsize=’16’]یک پیشنهاد خوب: خرید اینترنتی کرم دکلره ← کلیک کنید[/box]

اما باز کردن رنگ مو با اکسدان قوی ۳ و پودر دکلره آسیب های جبران ناپذیری به مو می‌زند زیرا این مواد حاوی آمونیاک هستند و اساسا باعث پوسانده شدن مو به ویژه ریشه مو می‌شوند اما این راهی بسیار خوب دارد . شما برای این که به پایه ۷ تا ۱۲ روشنی مو برسید و رنگ موهای خود را بین رنگ های زرد روشن تا استخوانی پلاتینه برسانید، هرگز نباید از پودر دکلره و اکسیدان قوی به مدت زیادی روی سر خود استفاده کنید بلکه بعد از این که رنگ مو را تا پایه ۴ تا۵ با روش اکسیدان و پودر دکلاره باز کردید بهتر است یک استراحت کوتاه به مو بدهید و بعد با  کرم دکلره به روشن کردن مو خود بپردازید .

کرم دکلره می تواند موهای شما را با حداقل آسیب روشن کند چون در خود مقادر بسیار خوبی روغن های محافظت از مو مانند روغن جوجوبا دارد و از دکلره معمول بسیار ضعیف تر است و می تواند با ملایمت هر چه تمام موهای شما را تا دو سه درجه روشن کند.

[quote arrow=”yes”]خرید کرم دکلره خوب و در عین حال خوش قیمت به چه صورت است . این سوالی است که مو تن رو استاد پاسخ گفتن به آن است زیرا این سایت به عنوان مرجع تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی می تواند شما را برای انتخاب یک کرم دکلره یا دکوکرم عالی همراهی کند.[/quote]

ما مصارف کرم دکلره را از مشاوران بسیار حرفه ای مو تن رو پرسیده‌ایم و ایشان علاوه بر راهنمایی ما برای پروسه دکوپاژ مو با کمک کرم دکلره، سفید و بی‌رنگ کردن موی‌های زائد بدن را نیز از مأموریت‌های یک کرم دکلره خوب برشمرده اند موهایی که تراشیدن آنها بسیار وقت گیر است و با لیزر موهای زائد هم به راحتی از بین نمی‌روند.

اما چه مارکی برای کرم دکلره مناسب است . ما بدون معطلی و البته با صراحت هر چه تمام می گوییم که کرم دکلره مارال یکی از بهترین کرم های دکلره در کل بازار ایران است. مارال شرکتی است با توانایی ها بسیار مناسب در تولید انواع محصولات آرایشی و به خصوص در تولید انواع محصولاتی که به رنگ مو مربوط می‌شود، تخصصی بی نظیر دارد. مارال این زیبای با کمال توانسته است در تولید محصولات خود برای رنگ کردن مو اصل مهمی را رعایت کند و آن مراقبت هر چه بیشتر از موهای شماست. در تولید کرم دکلره مارال نیز این مهم اصلی بدون شک بوده است. در کرم دکلره مارال از مواد دکلره بسیار ملایم استفاده است و برای مراقبت بیشتر مو این شرکت بسیار پیشرو در تولید مواد آرایشی و بهداشتی، توانسته است که با روغن های بسیار مفیدی مانند روغن جوجوبا، در ساختار این کرم دکلره بهترین مارک کرم دکلره بازار باشد. شاید شما بخواهید با یک کرم دکلره خارجی این مشکل را برای خود حل کنید اما استفاده از محصولی که قرار است به بهبود موهای شما کمک کند و البته تأثیر بسیار خاص روی موهای شما بگذارد احتیاج به مشورت و انتخابی بسیار دقیق دارد  برای همین امیدواریم توصیه مشاوران حرفه‌ای مو تن رو به شما در انتخاب دقیق کرم دکلره بسیار کمک کرده باشد.

[review]

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *