رنگ موی سه صفر یا روشن کننده سه صفر را چگونه باید استفاده کرد

در میان رنگ مو‌های بسیار گوناگونی که در بازار وجود دارد، یک رنگ مو را می‌توان در تمام کالیته‌ها رنگ و آلبوم‌های رنگ مو پیدا کرد و آن هم رنگ موی سه صفر یا روشن کننده سه صفر است. این رنگ مو به چه دردی می‌خورد؟ آیا می‌شود فقط موها را با رنگ موی سه صفر رنگ کرد؟ برای استفاده از رنگ موی سه صفر چه کار باید کرد؟ این سوا‌ل‌ها و ده‌ها سوال دیگر همه و همه سوال‌های بسیار زیادی است که در شبکه‌های اجتماعی و سایت مو تن رو از ما پرسیده می‌شود و ما را بر آن داشته است که با مشاوره استادان گریم و میکاپ خود مطلبی درباره رنگ موی سه صفر یا همان روشن کننده سه صفر برای شما تهیه کنیم.

رنگ موی سه صفر چیست؟

این که ما رنگ مویی مستقل مانند دیگر رنگ مو‌ها با شماره سه صفر داشته باشیم تفکری غلط است. رنگ موی سه صفر یا روشن کننده سه صفر یک واریاسیون یا هایلایتر در میان رنگ مو هاست. فرق این رنگ مو با رنگ موهای با شماره‌های دیگر در این است که چون روشن کننده سه صفر در ردیف واریاسیون‌ها جای می‌گیرد از مقدار بسیار زیادتری پیگمان رنگی برخوردار است و همین باعث می شود که مصرف این رنگ مو بسیار کم باشد. در بیشتر ترکیب‌های رنگ مویی که برای رنگ موی مارال و دوماسی بر روی صفحات فروشگاه مو تن رو قرار گرفته است، استفاده از یک بند انگشت یا یک سانتیمتر از رنگ موی سه صفر را می‌بینید. البته واریاسیون سه صفر در کنار گاه تا 5 رنگ دیگر قرار می‌گیرد و در این ترکیب‌ها وظیفه به وجود آوردن یک لایت روشن و درخشان را در ترکیب رنگ مو دارد.

رنگ موی سه صفر

آیا رنگ موی سه صفر را می شود بجای دکلره مصرف کرد؟

این سوالی است که بسیاری از خانم‌ها می‌پرسند که می توان مو‌ها را به پایه‌ای مثل 8 تا 11 رساند و از دکلره استفاده نکرد و از روشن کننده سه صفر به جای آن بهره برد؟ پاسخ به این سوال هم منفی است. درست است که موها با استفاده از رنگ موی سه صفر سفید می‌شود، اما واریاسوین‌ها توانایی نفوذ بسیار کمی به درون لایه‌های مو دارند و با چند بار شستن کاملا پاک می‌شوند. همه خانم‌ها که موهای خود را به دست رنگ مو سپرده‌اند از این مشکل ناراضی بوده‌اند که با چند بار شستن رنگ موی آنها پاک شده است.
این به خاطر آن است که از رنگ موهای نامرغوب و در عین حال مقدار زیادی واریاسیون استفاده کرده‌اند. واریاسون‌ها هم که خوب می‌دانید در مارال و دوماسی دو حجم 100 میل و 120 میل برای مصارف حرفه‌ای و آرایشگاهی دارند. این دو برند برای مصارف خانگی از حجم 10 میل بهره برده‌اند. دقت دارید که رنگ موی سه صفر مارال و روشن کننده سه صفر دوماسی به صورت 10 میل تولید شده است یعنی یک دهم رنگ موی معمول، زیرا قرار نیست از این رنگ مو به مقدار زیادی استفاده شود.

یک پیشنهاد خوب: خرید اینترنتی رنگ مو ← کلیک کنید

مداد سفید در میان رنگ موها

اما وقتی دوست دارید رنگ موی شما یک یا چند پرده روشن تر شود می‌توانید از یک تا 5 سانتیمتر رنگ موی سه صفر برای روشن‌تر کردن ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که اگر موهای خود را با دکلره به پایه نرسانده باشید رنگ موی سه صفر دوامی بر روی موهای شما نمی‌آورد و به سرعت پاک می‌شود.
مضرات رنگ موی سه صفر
به غیر از این که رنگ موی شما با استفاده صرف از روشن کننده سه صفر کاملا ناپایدار و غیر حرفه‌ای می‌شود رنگ موی سه صفر برای موهای شما ضرر دیگری ندارد. برخی می‌‌گویند واریاسیون ها مو را نابود می‌کنند اما این حرفی نه چندان درست است البته باید توجه داشته باشید که حجم رنگ دانه‌های واریاسیون‌ها بسیار زیاد است و برای برخی خشکی بیش از حد ساقه مو را پدید می‌آورد. اما به غیر از خشکی مو آن هم در مواردی نادر، واریاسوین‌هایی مانند رنگ موی سه صفر چندان آسیب رسان به موهای شما نیستند و به میزان کم می‌توانند در ترکیب رنگ موی شما استفاده شوند.

رنگ موی سه صفر

سخن آخر

رنگ موی سه صفر مانند ادویه غذا است بدون آن غذا رنگ و بویی ندارد و البته به هیچ عنوان نمی‌توان بجای غذا فقط ادویه خورد. بهتر است برای این که از ترکیب رنگ موهای حرفه‌ای و قوی در مارک‌های فوق العاده‌ای مانند دوماسی و مارال آگاه شوید سری به صفحه رنگ موهای سایت مو تن رو بزنید ما در این صفحه به خوبی برای آن که هر رنگی مانند تصویر سایت و مطابق آلبوم رنگ مو از آب در‌آید فرمول‌های خوبی را پیشنهاد کرده‌ایم. همین طور برای به پایه رساندن موها هم چندی پیش روش دکلره کردن صحیح مو را برای شما توضیح داده ایم. با به کار گیری درست این مطالب به راحتی می‌توانید موهای خود را به رنگ دلخواهتان برسانید و از آن لذت ببرید.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

بنر بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *