روسری را دوست دارم چون …

[quote arrow=”yes”]روسری پارچه ابریشمین و یا نخی است که برای خانم های ایرانی یک فرصت تمام عیار حساب می شود شاید برخی چندان با این پارچه لطیف ارتباط بر قرار نمی کنند اما روسری شما هر چه باشد می تواند با اندکی تغییرات به یک از جذاب ترن بخش‌های لباس شما تبدیل شود.[/quote]
رنگی بودن اصلی ترین ویژگی یک روسری خوب است اما این ویژگی چه کمکی به شما برای زیبا تر شدن صورت تان می‌کند.
با این قسمت از لباس و رنگ های خاص اش شما می تواند یک هارمونی بی نظیر با صورتتان تشکیل دهد و همین هم فرصتی را می سازد که خانم هایی که در خارج از ایران روسری ندارند از آن محرومند.

[lightbox thumb=”http://blog.mootanroo.com/wp-content/uploads/2017/09/رنگ-روسری.jpg”]

رنگ روسری و رنگ چشم

رنگ روسری را باید با رنگ چشم ست کرد. برای این کار وسواس خاصی داشته باشید زیرا هرچه رنگش به رنگ چشمانتان نزدیک تر باشد هارمونی تشکیل شده زیباتر و دقیقتر است.
کسانی که چشمانی روشن دارند در این کار راحت‌تر و موفقترند زیرا استفاده از رنگ طیف سبز برای این خانم ها می تواند یک شاهکار تمام عیار را پدید آورد.

[lightbox thumb=”http://blog.mootanroo.com/wp-content/uploads/2017/09/شال-رنگ-چشم.jpg”]
در این روش ست کردن و پدید آوردن هارمونی با استفاده از رنگ روسری نوع آرایش شما هم بسیار سرنوشت ساز است زیرا استفاده از آرایش غلیط و مصنوعی در این میان یک عامل مخل و ناهمگون است. آرایش با رنگ کرمپودر های سبک بلندبل و مات و همین طور اضافه کردن پنکیک و یا رژگونه سبک در ناحیه تیغه گونه می‌تواند صورتی بسیار طبیعی را برای شما رغم بزند.

[lightbox thumb=”http://blog.mootanroo.com/wp-content/uploads/2017/09/ست-کردن-لباس-با-رنگ-چشم.jpg”]
ست کردن شال با رنگ چشم و استفاده از آرایش سبک برای خانم هایی با پوست روشن و مهتابی می‌تواند یک ترفند بسیار مناسب برای معصومانه جلوه دادن صورت باشد در این سبک آرایشی کانتورینگ چندان جایگاهی ندارد اما برای کوچک کردن حجم صورت می توان در اطراف صورت از یک کانتور سبک استفاده کرد.
این مهم نیست که روسری را چقدر بسته یا باز می گذارید مهم این است که موهای شما اخلالی در هماهنگی هارمونیک میان رنگ این لباس و چشمان شما پدید نیاورد.

[review]

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

۵ دیدگاه در “روسری را دوست دارم چون …

مطلب جالبی بود ممنون از اشتراک گذاریتون

ممنون از توجه شما

ببخشید رنگ روسری را چی انتخاب کنم

این که رنگ روسری شما چه باشد ارتباط بسیار مستقیمی با رنگ چشمانت شما دارد پس سعی کنید مطابق رنگ چشمانتان عمل کنید

یعنی من الان رنگ چشمام خاکستریه باید رنگ روزسری را چی انتخاب کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *