اسکارلت جوهانسون خوش ­آرایش ­ترین هنرپیشه سال 2018

هر سال نام تعدادی از بازیگران زن به ترتیب آرای دریافت شده به عنوان زیباترین زنان هنرپیشه سال معرفی می­شود. امسال هم نام چند هنرپیشه و مدل به عنوان زنان زیبای سال 2018 اعلام شد که سردم­دار آنها مونیکا بلوچی بازیگر 48 ساله ایتالیایی است. در مورد زیبایی؛ تناسب و جوانی چهره مونیکا بلوچی آن هم در آستانه 50 سالگی هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد. اما وقتی بحث خوش آرایش بودن و اصطلاحا گریم­پذیر بودن چهره مطرح می­شود فقط زیبایی مسحور کننده مد نظر نخواهد بود.

به طور قطع هنرپیشه­ های خوش­آرایش زیادی در هالیوود، بالیوود، سینمای اروپا و اروپای شرقی و هر کشور دیگری وجود دارند؛ اما اگر بخواهم یک مثال بی نقص به عنوان خوش­ آرایش­ ترین هنرپیشه سال 2018 بیاوریم کسی جز اسکارلت جوهانسون نمی­تواند صفت خوش ­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 را داشته باشد.

 

[box type=’info’ radius=’3′]

ممکن است این مطالب هم برای شما جذاب باشد

جوی، فیلم الهام بخش برای خانم های خانه

ابرو های جادویی سانسا استارک 

[/box]

اسکارلت جوهانسون شاید زیبایی مسحور کننده ای نداشته باشد اما از تناسبات و جذابیت بالایی برخوردار است؛ از همه مهم­تر نوع استخوان بندی و ترکیب بخصوص اجزای صورت اوست که باعث می­شود هر نوع آرایش و گریمی روی صورتش به بهترین نحو اجرا شود. در ادامه به ویژگی­های صورت وی خواهیم پرداخت.

اسکارلت جوهانسون

یکی از دلایلی که اسکارلت جوهانسون را به خوش ­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 تبدیل می­کند صورت داشتن صورت بیضی با فک نیمه استخوانی است؛ این فرم متناسب ترین نوع صورت است، همچنین نوع استخوان پیشانی و گونه های وی به شکلی است که می­تواند هر نوع فرم ابرو، آرایش گونه و هر مدل مویی را تجربه کند و اگر به عکس­های وی در سا­لهای مختلف فعالیتش دقت کنید خواهید دید حتی از عجیب ترین مدل مو­ها هم دست نکشیده و حداقل تست کرده است. وی از کوتاه ترین مدل موها تا بلند ترین و کلاسیک ترین مدل­ها را تجربه کرده و الحق تجربه ­های موفق و و متناسبی هم بوده اند.

اسکارلت جوهانسون

 شاهکار ابروهای  اسکارلت جوهانسون

علت بعدی اینکه اسکارلت جوهانسون را به  عنوان خوش ­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 معرفی می­کنیم داشتن یک انحنای ملایم در ابروهاست که با توجه به تناسب بسیار بالای پیشانی وی ابروها را نیز می­توان به هر فرمی درآورد و اگر تغییری هم در ابرو های وی ایجاد نشود با همین انحنای متعادل می­تواند با هر نوع آرایشی هماهنگ شود.

اسکارلت جوهانسون

اما در مورد فرم چشم­ها؛ داشتن پلکی که نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه و پفی باشد فرم بسیار منعطفی برای اجرای انواع آرایش­ها به دست خواهد داد. حالت چشم­ها که فرمی کاملا میانه از چشمان بادامی کشیده و چشمان گرد و معصوم است متعادل ترین فرم چشم را ساخته اند که از ساده ترین تا شلوغ ترین آرایش­ها را می­ توان روی آن اجرا کرد.

اما نکته ظریف دیگری هم در مورد چشم­های اسکارلت جوهانسون وجود دارد که باعث می­شود بدون هیچ تردیدی او را به عنوان خوش­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 معرفی کنم؛ به گوشه چشم­ها و قسمت اشک­گاه چشم­های وی خوب دقت کنید، انحنای S مانند بسیار لطیفی که بین این دو نقطه وجود دارد تلفیق بسیار دلنشینی از شیطنت و معصومیت را به مخاطب القا می­کند و حتی همین یک دلیل بسیار ظریف کافی است که یک بازیگر قابلیت هر نوع گریمی را پیدا کند و می­توان گفت چشمان وی قابلیت این را دارند که از معصومانه ترین تا شیطانی ترین آرایش­ها را ساپورت کنند.

[box type=’custom’ bg=’#f1f0f0′ color=’#d61e47′ fontsize=’16’]یک پیشنهاد خوب: خرید اینترنتی با کلاس ترین لوازم آرایش  ← کلیک کنید[/box]

اسکارلت جوهانسون

فرم بسیار منعطف و متناسب لب­های وی این امکان را به هر میک آپ آرتیستی می­ دهد تا انواع آرایش لب را برای این بازیگر اجرا کند.

به قد و پهنای بینی وی دقت کنید. شاید تصور کنید یک هنرپیشه برای اینکه به خوش­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 تبدیل شود باید ظریف ترین بینی را داشته باشد؛ اسکارلت جوهانسون بینی خیلی ظریفی ندارد اما آنچنان با اجزای صورتش در هماهنگی و اعتدال است و نیم رخ ساده و بدون نقطه تمرکزی ایجاد می­کند که هم آرایش صورت را تحت تاثیر قرار نمی­دهد و هم باعث گردش چشم در تمام صورت می­شود.

اما یک نکته را نباید در مورد این بازیگر نادیده گرفت؛ اگرچه دلایل بالا همه­گی نشان­دهنده این است که اسکارلت جوهانسون را می­توان به  عنوان خوش­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 معرفی کرد اما نباید حس چهره این بازیگر را در تاثیر گذاری آرایش­های وی نادیده گرفت. اسکارلت جوهانسون به دلیل توانایی بالا در بروز بالای احساساتش از طریق چهره می­تواند هر نوع آرایش یا گریمی را به نحو احسن نمایش دهد و بیننده را خیلی بیشتر از تاثیری که آن آرایش به تنهایی می­تواند داشته باشد تحت تاثیر قرار دهد.

اسکارلت جوهانسون

همچنین دو دلیل دیگر هم وجود دارد که اسکارلت جوهانسون را به خوش ­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 تبدیل می­کند؛ یکی اینکه به هر حال او بازیگر توانایی است و می­تواند آرایشش را جزئی از وجود حقیقی­اش کند و به این ترتیب با باورپذیر کردن آرایش خود تاثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد. دوم اینکه این بازیگر اعتماد به نفس فوق­العاده بالایی دارد و حتما خوب می­دانید اگر کسی خودش را قبول داشته باشد دیگران هم او را قبول خواهند داشت و به این ترتیب اسکارلت جوهانسون می­تواند بدون داشتن زیبایی مسحور کننده­ای که مونیکا بلوچی، آنجلینا جولی، آیشواریا رای و خیلی از بازیگران زیبای تاریخ سینما داشته و دارند تبدیل به خوش­آرایش­ترین هنرپیشه سال 2018 شود؛ آن هم تنها با چهار دلیل زیر:

  • تناسب استخوان بندی و اجزای صورت
  • بروز احساسات در چهره
  • توانایی بالا در بازیگری
  • اعتماد به نفس بالا

اسکارلت جوهانسون

این که بعد از مدت های یک هنرپیشه مو طلایی بتواند لقب خوش آرایش ترین بازیگر هالیود را به دست آورد نشان از تغییر سلیقه های عمده ای دارد که باید حالا حالا‌ها عوارض ان را ببینیم مگر این که اسکارلت مو طلایی یک استثنا در سلیقه عمده صنعت سینما باشد.

این مطلب را خانم مهسا نور زاده برای سایت مو تن رو نوشته اند.

[review]

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *