مهم ترین توصیه های مراقبت پوست عروس

روز عروسی برای هر عروسی بسیار مهم و حیاتی است و از بهترین روزهای زندگی وی است، لذا آرایش و زیبا بودن برای هر عروسی بسیار مهم است. مراقبت پوست عروس خانم ها یکی از مهم ترین نکاتی است که هر عروس خانمی بایدقبل از مراسم عروسی آنها را رعایت کند تا به عنوان عروسی زیبا بدرخشد.

آرایش عروس مسلما جزو یکی از مهم ترین کارها برای هر عروس خانمی است و از چندین ماه قبل به دنبال بهترین آرایشگر و سالن آرایشی است اما نکته ای که حائز اهمیت است رعایت نکات مراقبتی عروسی است که با رعایت آنها پوست شما برای یک آرایش مناسب آماده خواهد شد.

مراقبت-پوست-عروس

مراقبت پوست سه ماه قبل از روز عروسی

از چند ماه قبل از مراسم ازدواجتان بایستی تغییراتی را در رژیم غذایی خود اعمال کنید و از خوردن غذاهای چرب و فست فود بشدت پرهیز کنید. برای مراقبت پوست سعی کنید از حداقل دو ماه قبل بیشتر مواد گیاهی را در برنامه غذایی خود بگنجانید و ورزش و یا نرمش را کنار نگذارید. خوردن میوه و سبزیجات به شما کمک میکند تا پوستتان برای مراسم آماده شده و رنگ پوست شما روشن تر شود.

رفتن به ماساژ درمانی پوست صورت همراه با استفاده از اسکراپ پوست کمک شایانی به کوچک شدن منافذ پوست و روشن و شفاف تر شدن پوست عروس خواهد کرد.

ماسک صورت عروس

خرید ماسک صورت لایه بردار jet Peel عصاره آلوئه ورا 

مراقبت پوست یک ماه قبل از روز عروسی

یک ماه قبل از عروسی مراقبت پوست اهمیت بیشتری می یابد. با توجه به بالاتر بودن میزان استرس ناشی از هماهنگی مراسم بهتر است از ماسک های آرامش بخش و خنک کننده پوست به مدت دوبار در هفته حتما استفاده کنید. بهتر است تا برای کوچک شدن منافذ پوستی از سرم صورت کوچک کننده منافذ پوست ایوروشه برای پوست چرب و مختلط استفاده کنید.

سرم کوچک کننده منافذ-ایوروشه

خرید سرم کوچک کننده منافذ ایوروشه

 یک هفته قبل از عروسی

از یک هفته قبل مراسم برای کسب انرژی بیشتر خوردن اجیل را در برنامه غذایی خود قرار دهید تا علاوه بر کسب انرژی چاق هم نشوید. سعی کنید برای مراقبت پوست در طول این هفته یک تا دو بار بخور صورت بابونه و یا بخور برگ گل رز را انجام دهید تا پوستتان را برای آرایش روز عروسی کاملا آماده کنید.

مراقبت پوست عروس

 یک روز قبل از عروسی

اگر فرصت کافی برای پاکسازی کامل پوست خود را دارید توصیه می کنیم حتما این کار را انجام دهید، این کار وقت زیادی نمی گیرد اما پوست شما را برای انجام آرایش کاملا آماده می کند.

هم چنین ماساژ کامل بدن را انجام دهید تا تنش روزهای قبل کاملا از بدنتان تخلیه شود. سعی کنید مانیکور و یا کاشت ناخن را روز قبل عروسی انجام دهید تا روز عروسی را فقط به میکاپ اختصاص دهید. اکنون با انجام کارهای فوق و مراقبت از پوست در این مدت برای مراسم کاملا آماده اید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *